Prosinec 2015

Korelka

31. prosince 2015 v 15:17 Blog
Jelikož jsem doma, pořád skrz tu mojí nožičku a ještě nejspíš i dlouho budu, rozhodla jsem se spatlat ase jednou něco pro svůj hlavní blog. Jako hlavní téma jsem si vybrala zvířátko a to přímo ptáčka Korelku, hlavně proto, že jednu doma mám a je to jako moje dítátko. Měla jsem hodně zvířat, ale i tak jsem nikdy nechápala tu šílenou lásku, kterou mu někdo dkáže dát až do teď. Mojí korelku miluju jako nikoho, je to skvělá osobnost. O to víc jsem rráda, že jsem měla možnost jí použít i sem a vlastně se takk trochu inspirovat :) Nevím ještě jestli to určitě použiju, ale zatímn se mi ta jednoduchost dost lídí....Opět ho tu zveřejním a nechám si to uležet abych věděla, jak moc se mi líbí jestli je hoden mého blogu :)


Avril

31. prosince 2015 v 14:29 Blog
Zapomněla jsem k tomuto layoutu něco napsat abych viděla jaký podklad textu to má, a tak sem pouze okopíruji text z předchozího :)
Nejspíš budu pořád jako dítě, které neustále ujíždí na pohádkách. Pro mé budoucí děti to je třeba dobře a promou duší taky. A jak tomu už tak bývá, vždycky se objěví něco nového, co mě baví a já jsem jak malá holčička, která se nad tím rozplívá. A jinak to nebylo ani u Mimonů. Zamilovala jsem si je hned u pohádky já padouch a když jsem k velkému překvapení zjistila, že budou mít samostatný film, jásala jsem jak malá. A tak jsem se pustila do patlání s tím, že vytvořím lay s mimoni, který pak pomaže na můj hlavní blog. Jak jsem tak patlala a byla plná očekávání,tak jsem stvořila něco, na co nejsem tak ůplně pyšná ale zároveň mám z toho radost. Několik dní, jsem na to koukala ve svém počítači a až ted jsem to byla schopná sem nastavit,vychytat ty hlavní chyby, které mi vadily a kochat se tak krásným stvořením. Nakoec jsem bdohužel došla k názoru, že můj blog to asi krášlit nebude. Po delším koukání mi to totiž nepříjde to pravé ořechové co jsem od toho očekávala a tak to nechám aspoň tady. Někdy se něco po delší době stráí a nakonec začne líbit, tak uvidíme :)